Mieszkanie, ul. Sasankowa
Sasankowa, Juszkowo, pomorskie
- 599 000 zł
- 67,11 m²
- 8 925,64 zł/m²
Roman Pierzgalsk...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Sasankowa
Sasankowa, Juszkowo, pomorskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Sasankowa
Zaktualizowane: 15 maja 2026
599 000 zł 67,11 m² 8 925,64 zł/m²
2/2
3
2007
przynależne na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/2Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2007Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 599 000 zł (8 925,64 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 67,11 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2007
- Rozkład mieszkania: piętro 2/2, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, ogródek
- Czynsz: 700 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna
- Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Fahrenheit Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: FN2013683497
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Sasankowa, Juszkowo, Pruszcz Gdański, gdański, pomorskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o dwustronnej ekspozycji wschód-zachód, położone na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego budynku z 2007 roku w Juszkowo przy ul. Konwaliowej.
Mieszkanie wyróżnia się bardzo praktycznym układem pomieszczeń, oddzielną kuchnią oraz dużą ilością naturalnego światła przez cały dzień. Dwustronna ekspozycja zapewnia dobrą wentylację i komfort codziennego użytkowania. (...)